Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów, Sieci i Baz Danych (wdrożenia systemów informatycznych)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Administrator Systemów, Sieci i Baz Danych

    (wdrożenia systemów informatycznych)

    miejsce pracy: Warszawa
    nr ref.: ISI/WT/ML

    Dla Naszego Klienta działającego w zakresie budowy infrastruktury informatycznej dostosowanej do poszczególnych Klientów poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie wdrożeń systemów informatycznych;
    • Realizacja projektów u klientów;
    • Administracja systemów, sieci, i baz danych;
    • Instalacja i modyfikacja baz danych;
    • Odbieranie, rejestrowanie i diagnozowanie zgłoszeń serwisowych;
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;
    • Wsparcie techniczne dla Klientów;
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej
    • Rozwiązywanie problemów kompatybilności sprzętowej;
    • Nadzorowanie systemów wewnętrznych i zewnętrznych;

    Wymagania:

    • Doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu prac technicznych/informatycznych, serwisowych, instalacyjnych i konfiguracyjnych;
    • Doświadczenie w zakresie odbierania, rejestrowania i diagnozowania zgłoszeń serwisowych;
    • Mile widziane doświadczenie w instalacji i konfiguracji środowisk radiowo-telewizyjnych;
    • Znajomość baz danych Oracle, MS SQL Server, PostgreSQL;
    • Znajomość zagadnień sieciowych: LAN/WAN;
    • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Chęć zdobywania nowych umiejętności;
    • Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie i pracowitość;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Firma oferuje:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub działalności gospodarczej.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju;
    • Pracę w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole;
    • Wsparcie wykwalifikowanych inżynierów;
    • Szkolenia z zakresu prowadzonych projektów i technologii;
    • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia;
    • Elastyczny czas pracy;
    • Możliwość zatrudnienia od zaraz.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

    Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883).”