Oferta pracy

Administrator Systemów Sieciowych

ITNS Polska Sp. z o.o.O firmie

5 000‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

ITNS Polska Sp. z o.o.

Strzeszyńska 269A

Poznań

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do działu technicznego na stanowisko:
Administrator Systemów SieciowychNumer ref.: Numer referencyjny: AS/08/2020

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i udział w realizacji projektów teleinformatycznych,
  • wsparcie serwisowe dla klientów ITNS Polska,
  • wsparcie przedsprzedażne (współpraca z działem handlowym), wdrożeniowe i posprzedażne,

Wymagania:

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku administratora sieciowego – specjalizacja bezpieczeństwo sieci LAN/WAN/WLAN,
  • dobra znajomość technologii sieciowych w zakresie wszystkich warstw modelu odniesienia ISO/OSI (zwłaszcza 2-4),
  • doświadczenie przy projektowaniu bezpiecznych sieci LAN/WAN/WLAN, wdrażaniu i administracji urządzeniami brzegowymi typu firewall, UTM, IPS oraz przełącznikami LAN i sieciami bezprzewodowymi,
  • dobra znajomość systemów monitoringu infrastruktury (np. Flowmon, Nagios, Zabbix etc.),
  • dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows Server oraz usług katalogowych Microsoft Active Directory,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznych,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym, w czytaniu w stopniu wystarczającym do zrozumienia dokumentacji technicznych,
  • wykształcenie techniczne ukierunkowane,
  • chęci rozwoju o podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dyspozycyjność (incydentalne wyjazdy w kraju),
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu,

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów wdrożeniowych,
  • znajomość technologii wirtualizacji vSphere/VMware i Hyper-V/Microsoft,
  • znajomość systemów poczty elektronicznej (np. Exchange Server),
  • znajomość systemów storage (DAS, NAS, SAN),
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux,
  • znajomość urządzeń mobilnych (smartphone, tablet) i sieci WLAN,
  • znajomość pojęć ITIL i umiejętność ich wykorzystywania w praktyce,

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub kontrakt managerski B2B
  • ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, w której człowiek jest członkiem zespołu,
  • samochód służbowy,
  • zapewniamy szkolenia i kursy oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w młodym zespole, kameralną i koleżeńską atmosferę,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • stabilne wynagrodzenie plus premia motywacyjna za dobre wyniki,
  • karta Multisport (bez opłat),
  • ubezpieczenie NNW opłacane przez pracodawcę.

CV prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj lub ITNS Polska Sp. z o.o., 60-479 Poznań, ul. Strzeszyńska 269A z dopiskiem w tytule AS/08/2020
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę ITNS Polska Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy