Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę ITNS Polska Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883)."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemów Sieciowych

ITNS Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 10 lip 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i udział w realizacji projektów teleinformatycznych,

  • wsparcie serwisowe dla klientów ITNS Polska,

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku administratora sieciowego – specjalizacja bezpieczeństwo sieci LAN/WAN/WLAN,

  • dobra znajomość technologii sieciowych w zakresie wszystkich warstw modelu odniesienia ISO/OSI (zwłaszcza 2-4),

  • doświadczenie przy projektowaniu bezpiecznych sieci LAN/WAN/WLAN, wdrażaniu i administracji urządzeniami brzegowymi typu firewall, UTM, IPS oraz przełącznikami LAN i sieciami bezprzewodowymi,

  • dobra znajomość systemów monitoringu infrastruktury (np. Flowmon, Nagios, Zabbix etc.),

  • dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows Server oraz usług katalogowych Microsoft Active Directory,

  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznych,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym, w czytaniu w stopniu wystarczającym do zrozumienia dokumentacji technicznych,

  • wykształcenie techniczne ukierunkowane,

  • chęci rozwoju o podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • dyspozycyjność (incydentalne wyjazdy w kraju),

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Mile widziane

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów wdrożeniowych,

  • znajomość technologii wirtualizacji vSphere/VMware i Hyper-V/Microsoft,

  • znajomość systemów poczty elektronicznej (np. Exchange Server),

  • znajomość systemów storage (DAS, NAS, SAN),

  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux,

  • znajomość urządzeń mobilnych (smartphone, tablet) i sieci WLAN,

  • znajomość pojęć ITIL i umiejętność ich wykorzystywania w praktyce.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • umowa o pracę lub kontrakt managerski B2B

  • ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, w której człowiek jest członkiem zespołu,

  • samochód służbowy,

  • zapewniamy szkolenia i kursy oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę w młodym zespole, kameralną i koleżeńską atmosferę,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu,

  • stabilne wynagrodzenie plus premia motywacyjna za dobre wyniki,

  • karta Multisport (bez opłat),

  • ubezpieczenie NNW opłacane przez pracodawcę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku "Aplikuj" lub ITNS Polska Sp. z o.o., 60-479 Poznań, ul. Strzeszyńska 269A z dopiskiem w tytule AS/06/2021.