Oferta pracy

Administrator Systemów Softvig

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie, utrzymanie oraz rozwój systemów Softvig na poziomie Dealera

  • Dostosowanie systemu do bieżących potrzeb firmy zgodnie z obowiązującą strategią IT

  • Zapewnienie wysokiej dostępności oraz efektywności systemów

  • Zapewnienie płynnej obsługi zgłoszeń dot. zarządzania dostępem / uprawnieniami

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi wniosków rozwojowych/modyfikacji systemów

  • Zapewnienie komunikacji pomiędzy pozostałymi systemami użytkowanymi w Grupa Krotoski

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne

  • Biegła, praktyczna znajomość systemów Softvig: Autostacja, AutoTeam, SVCloud - administracja/utrzymanie

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu SQL na poziomie administracyjnym (nie developerskim)

  • Podstawowa znajomość księgowości niezbędna do realizowania zadań konfiguracyjnych w ww. systemach

  • Ogólna wiedza z zakresu IT, sieci komputerowych oraz Cloud i ActiveDirectory

  • Znajomość rozwiązań/procesów IT wykorzystywanych w branży automotive

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca sprawne czytanie oraz analizowanie dokumentacji IT w języku angielskim

  • Pozytywne nastawienie do ludzi, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność analitycznego myślenia, planowania i organizacji pracy, dokładność

  • Systematyczność, odpowiedzialność, dyscyplina wewnętrzna

  • Postawa proaktywna, inicjatywa, przedsiębiorczość

Mile widziane

  • Ukończone szkolenie w zakresie systemów Softvig AS 3

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie będącej liderem na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego, stymulujące i przyjazne środowisko pracy

  • Elastyczne godziny pracy/ praca zdalna

  • Dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość odbywania jazd testowych dostępnymi samochodami

  • Zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Krotoski – jeden z najbardziej renomowanych autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy