Oferta pracy

Administrator Systemów (Specjalista Atlassian - JIRA)

NASK SPÓŁKA AKCYJNA

11 Listopada 23

Praga-Północ

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware

  • Jira

  • Confluence

  • Bash

  • PostgreSQL

  • SQL

  • CentOS

  • Apache Tomcat

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • aktywne utrzymanie i zapewnienie ciągłości działania systemów Jira & Confluence,

  • obsługa aplikacji biznesowych,

  • obsługa systemów wirtualizacyjnych,

  • rozwiązywanie zgłoszeń przekazanych z 1 linii wsparcia,

  • utrzymanie i obsługa systemów o znaczeniu krytycznym,

  • dbanie o ciągłość działania aplikacji oraz jej responsywność,

  • weryfikacja zgłaszanych problemów i ich rozwiązywanie,

  • zarządzenie usprawnieniami w systemie,

  • przeprowadzanie aktualizacji środowisk,

  • budowanie i utrzymywanie standardów infrastruktury i aplikacji.

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która:

  • posiada bardzo dobrą znajomość systemów Linux np. CentOS,

  • doskonale radzi sobie z platformą Jira/Confluence,

  • zna technologię Vmware,

  • posiada umiejętność weryfikacji (analiza logów) i rozwiązywania problemów,

  • potrafi tworzyć skrypty sh, bash,

  • zna Apache Tomcat,

  • zna bazy danych PostgreSQL,

  • posiada praktyczną umiejętność tworzenia zapytań SQL,

  • zna język angielski na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji.

Mile widziane

  • znajomość środowisk konteryzacyjnych (docker, kubernetes).

To oferujemy

  • Potrzebujesz wyzwań? Ciekawa, ambitna i odpowiedzialna praca w dynamicznie rozwijającym się zespole czeka na Ciebie.

  • Chcesz zadbać o siebie i bliskich? Oferujemy prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenia grupowe na życie.

  • Chcesz się rozwijać? U nas będziesz mieć wiele okazji: programy szkoleniowe i rozwojowe, dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliwość awansu…

  • Lubisz aktywność fizyczną? Mamy dla Ciebie kartę Multisport oraz możesz dołączyć do naszej firmowej drużyny biegowej.

  • Chcesz mieć chwilę dla siebie? Oferujemy dofinansowanie do wypoczynku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku