Administrator systemów - Specjalista IT

Radaway Sp. z o.o.

  • Swarzędz

    Swarzędz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Oracle

  • MSSQL

  • PostgreSQL

Mile widziane

  • C

  • C++

  • C#

  • AL

  • PowerBI

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i zarządzanie infrastrukturą – w tym:

  • obsługa, konfiguracja, konserwacja sieci

  • obsługa, konfiguracja, konserwacja sprzętu (stacje robocze, laptopy, serwery, macierze, urządzenia peryferyjne)

  • Administracja i zarządzanie systemem ERP – w tym:

  • testowanie oraz wdrażanie poprawek aplikacyjnych oraz aktualizacji

  • zarządzanie grupami, dostępami, tworzenie modeli uprawnień

  • współpraca z użytkownikami w zakresie tworzenia i/lub modyfikowania raportów dedykowanych

  • dostosowywanie konfiguracji systemu do wymagań użytkowników

  • rozwijanie dedykowanych rozwiązań systemowych wspierających pracę użytkowników

  • analizowanie aktualnych funkcjonalności systemów w celu określenia potencjalnych obszarów wymagających usprawnień.

  • Wsparcie techniczne pracowników w zakresie IT – w tym:

  • pomoc w obsłudze sprzętu IT (stacje robocze, laptopy, urządzenia peryferyjne)

  • pomoc w obsłudze oprogramowania (ERP, Office itd.)

  • obsługa zgłoszeń w systemie ticketowym

Nasze wymagania

  • bardzo dobra i aktualna wiedza z zakresu szeroko pojętego IT

  • doświadczenie w pracy z użytkownikami końcowymi (pomoc, konfiguracje, instalacje)

  • wiedza w temacie funkcjonowania systemów ERP

  • wiedza i doświadczenie w administracji serwerami opartymi o systemy Linux i Windows Server (AD, DNS, PKI, SMB itd.)

  • wiedza i doświadczenie w zakresie budowy i utrzymania sieci

  • wiedza i doświadczenie w zakresie konfiguracji, administracji i utrzymaniu ciągłości pracy sprzętu IT (stacje robocze, laptopy, urządzenia peryferyjne, macierze)

  • dobra znajomość SQL i zagadnień związanych z bazami danych (potrafisz czytać kod, tworzyć i pisać zapytania) – Oracle, MSSQL, Postgres

  • znajomość C / C++ / C# / AL.

  • znajomość i doświadczenie w pracy z PowerBI

  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową (WMS, dokumentowanie)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia zewnętrzne i rozwój kwalifikacji

  • dynamiczne międzynarodowe środowisko

  • zajęcia z języków obcych

  • bogaty pakiet socjalny

  • kartę multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • premia świąteczna