Oferta pracy

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Unix

  • Linux

  • Tomcat

  • HA Proxy

  • Apache

  • Mule

  • Progress OpenEdge Application Server

  • Red Hat

  • Solaris

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • Perl

  • Bash

O projekcie

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Do naszego Zespołu poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Administrator Systemów Informatycznych

Dołącz do transformacji cyfrowej w jednej z największych firm logistycznych na świecie. Naszą siłą jest różnorodność, czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozwój środowiska middleware dla głównego systemu transportowego w Schenker Polska,

  • administracja bazami danych oraz systemami operacyjnymi,

  • współpraca z zespołami utrzymującymi pozostałe części infrastruktury informatycznej Schenker,

  • udział w procesie migracji lokalnych rozwiązań do globalnych rozwiązań infrastruktury.

Nasze wymagania

  • znajomość rozwiązań: Tomcat, HA Proxy, Apache, Mule, Progress OpenEdge Application Server,

  • znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL oraz Progress OpenEdge RDBMS,

  • znajomość systemów Red Hat Enterprise Linux oraz Solaris,

  • znajomość języków skryptowych: Perl, Bash,

  • znajomość protokołu SMTP oraz serwera Postfix,

  • znajomość Nagios oraz Red Hat Satellite,

  • mile widziana znajomość Progress PASOE v12,

  • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, z naciskiem na zarządzanie priorytetami i wyznaczanie celów.

To oferujemy

  • praca w wielokulturowym środowisku ludzi cechujących się energią, pasją i zaangażowaniem, którzy współpracują, aby osiągnąć ambitne cele i rozwijać swój indywidualny potencjał,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny PPE, program Multisport,

  • duże możliwości rozwoju w ramach całej grupy Schenker,

  • możliwość współpracy w formie B2B/Kontrakt/Etat.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników