Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator systemów

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie, zarządzanie, monitorowanie i serwisowanie powierzonych systemów informatycznych;

  • komunikacja z serwisami technicznymi przy zgłoszeniach realizowanych przez firmy trzecie;

  • rzetelne prowadzenie dokumentacji i rejestrów dotyczących bieżącej obsługi użytkowników, w szczególności wniosków i protokołów, zgodnie z ustalonymi procesami i procedurami;

  • identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów, przyjmowanie, analizowanie i realizowanie zgłoszeń;

  • przygotowywanie specyfikacji oraz umów do przetargów, weryfikacja zaproponowanych modeli;

  • przeprowadzania procedury zakupowej o udzielenie zamówień publicznych do kwoty 130 000 zł zgodnie z obowiązującymi regulacjami;

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • minimum 2 lata doświadczenia w IT na podobnym stanowisku,

  • znajomość konfiguracji i administracji serwerami Microsoft Windows Server 2012R2/2016 lub/i serwerami z rodziny Linux Redhat;

  • znajomość zasad administrowania bazami danych w środowisku SQL;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym wykorzystanie dokumentacji technicznej w praktyce;

  • umiejętność tworzenia procedur, procesów i tworzenia dokumentacji technicznej;

  • kompetencje: komunikacja, organizacja pracy własnej i dążenie do celu, współpraca

  • i dzielenie się wiedzą, samodzielność i inicjatywa; umiejętność analitycznego myślenia.

  • Mile widziane:

  • znajomość systemu finansowo księgowego Quorum lub innego systemu klasy ERP;

  • znajomość baz danych: MS SQL, Sybase, MySQL, tworzenia zapytań w oparciu o język SQL

  • znajomość zagadnień związanych z hostingiem oraz administrowaniem stronami www

  • zbudowanymi w oparciu o CMS: Wordpress, Drupal;

  • znajomość programów: Płatnik, Trezor, ePUAP, PEF od strony wsparcia użytkowników;

  • znajomość HTML, CSS, obsługa certyfikatów SSL.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych;

  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw;

  • przyjazne środowisko pracy;

  • pracę w prestiżowej instytucji;

  • dostęp do programu szkoleń;

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;

  • grupowe ubezpieczenie na życie.