Oferta pracy

Administrator Systemów

WSiP

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za: zarządzanie serwerami i usługami działającymi pod kontrolą systemów Windows Server, rozwiązywanie problemów technicznych związanych z działaniem i wydajnością systemów oraz współpracę z użytkownikami w zakresie świadczonych usług IT.

Nasze wymagania

  • 2 – 5-letnie doświadczenie w administracji systemem Windows Server;

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne);

  • znajomość administracji systemami Windows Server;

  • znajomość usług katalogowych Active Directory;

  • umiejętność administracji MS SQL Server;

  • umiejętność administracji MS SharePoint;

  • umiejętność administracji MS Exchange oraz IIS;

  • umiejętność administrowania usługami Office 365

  • umiejętność zarządzania usługami typu DNS, DHCP i podobnymi, podsystemami z rodziny MS Windows;

  • znajomość usług klastrowych MSCS i NLB;

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej;

  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność;

  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Mile widziane

  • znajomość sieci SAN i protokołu FC;

  • znajomość systemów z rodziny Linux, zwłaszcza pod kątem aplikacji WWW i integracji z systemami Windows;

  • znajomość środowisk VMware;

  • znajomość konfiguracji urządzeń Cisco;

  • umiejętność i wiedza z zakresu bezpieczeństwa sieci, umiejętność konfiguracji urządzeń typu firewall/VPN itp.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji;

  • możliwość rozwoju kompetencji na samodzielnym stanowisku;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • zniżki na kursy językowe;

  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie, karta sportowa).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

WSiP

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A to lider branży edukacyjnej w Polsce i rozpoznawalna, godna zaufania marka z wartościami i tradycją. Obecnie WSiP oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców we wszystkich obszarach edukacji przedszkolnej, szkolnej i pozaszkolnej. Dzięki produktom cyfrowym i multimedialnym oraz nowoczesnym podręcznikom wspieramy procesy edukacyjne na wszystkich poziomach systemu edukacji ucznia od 3 do 20 roku życia, jak również w szkolnictwie zawodowym.

Przewiń do profilu firmy