Ta oferta pracy jest nieaktualna od 526 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZADANIA
    Utrzymanie i monitoring: serwery Linux, JIRA, Confluence, Gerrit, Oracle RDBMS
    Rozbudowa środowiska serwerów o nowe aplikacje zgodnie z trendami na rynku
    Wsparcie zespołów programistycznych przy działaniu środowisk dev / test
    Analizę i rozwiązywanie problemów pojawiających się w infrastrukturze
    Dokumentacja opracowanych rozwiązań
    Kompetencje
    Dobrze znasz Linuxa (w szczególności Debian) i masz min. 3 lata doświadczenia
    Potrafisz skonfigurować: Dhcpd, Exim4, Apache, Courier IMAP/Dovecot
    Posiadasz anielską cierpliwość dla użytkowników
    Pojęcia Backup / Monitoring nie są Ci obce
    Lubisz porządek i automatyzację procesów
    Żaden kryzys infrastruktury Ci nie straszny
    Rozumiesz język angielski (poziom B1)
    Wiesz, jak działają sieci LAN / WAN
    Znasz zagadnienia z zakresu CI/CD
    Tworzysz skrypty Bash
    Dodatkowe atuty
    Znajomość Gerrit
    Znajomość infrastruktury AWS
    Znajomość produktów Atlassian (JIRA / Confluence)
    Znajomość zagadnień wirtualizacji (KVM, LXC/D, Docker)
    Znajomość zagadnień z konfiguracji i administracji RDBMS Oracle / SQL Server
    Benefity
    Ambitne projekty
    dla znanych Klientów
    Dodatkowy budżet
    na Twój rozwój
    Przyjazna atmosfera
    i zgrany zespół
    Dowolny model
    współpracy
    Prywatna opieka
    medyczna
    Dofinansowanie
    Multisport
    Możliwość wpływu
    na funkcjonowanie firmy
    Work-life
    balance
    Spotkania pozabiurowe
    i wyjazdy integracyjne
    Kultura pracy
    Decerto to dostawca systemów informatycznych dla biznesu. Realizujemy ambitne projekty dla największych graczy rynkowych w branży ubezpieczeniowej. Dzięki zaufaniu wielu Klientów dajemy naszym pracownikom szerokie możliwości rozwoju oraz możliwość wyboru przydziału projektowego.
    Poszukujemy osoby, która będzie dbać o bieżące utrzymanie i rozwój firmowej infrasturktury serwerowej wykorzystywanej w procesie tworzenia oprogramowania (CI/CD) na potrzeby własne oraz naszych Klientów. Jeśli posiadasz wymienione wyżej kompetencje, jesteś osobą odpowiedzialną, lubisz pracować z ludźmi oraz cenisz przyjacielską atmosferę w pracy – dobrze trafiłeś!

    Stawiamy na wzajemną uczciwość, otwartość i zaufanie. Jesteśmy elastyczni wobec potrzeb naszych pracowników i tego samego oczekujemy.

    decerto.pl/kariera
    Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Decerto Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Utrzymanie i monitoring: serwery Linux, JIRA, Confluence, Gerrit, Oracle RDBMS
    • Rozbudowa środowiska serwerów o nowe aplikacje zgodnie z trendami na rynku
    • Wsparcie zespołów programistycznych przy działaniu środowisk dev / test
    • Analizę i rozwiązywanie problemów pojawiających się w infrastrukturze
    • Dokumentacja opracowanych rozwiązań

    Kompetencje:

    • Dobrze znasz Linuxa (w szczególności Debian) i masz min. 3 lata doświadczenia
    • Potrafisz skonfigurować: Dhcpd, Exim4, Apache, Courier IMAP/Dovecot
    • Posiadasz anielską cierpliwość dla użytkowników
    • Pojęcia Backup / Monitoring nie są Ci obce
    • Lubisz porządek i automatyzację procesów
    • Żaden kryzys infrastruktury Ci nie straszny
    • Rozumiesz język angielski (poziom B1)
    • Wiesz, jak działają sieci LAN / WAN
    • Znasz zagadnienia z zakresu CI/CD
    • Tworzysz skrypty Bash

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość systemu Gerrit
    • Znajomość działa infrastruktury AWS
    • Znajomość systemów Atlassian (JIRA/Confluence)
    • Znajomość zagadnień wirtualizacji (KVM, LXC/D, Docker)
    • Znajomość zagadnień z konfiguracji i administracji RDBMS Oracle / SQL Server

    Benefity:

    • Ambitne projekty dla znanych Klientów
    • Dodatkowy budżet na Twój rozwój
    • Przyjazna atmosfera i zgrany zespół
    • Dowolny model współpracy
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dofinansowanie Multisport
    • Możliwość wpływu na funkcjonowanie firmy
    • Work-life balance
    • Spotkania pozabiurowe i wyjazdy integracyjne