Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Intrasoft-TSI jest dostawcą rozwiązań IT głównie dla sektora telekomunikacyjnego. Specjalizujemy się w technologiach wielkich baz danych (VLDB), systemach retencji danych, systemach zapewniających bezpieczny obieg dokumentów elektronicznych i zarządzanie informacjami wrażliwymi.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Administracja, monitorowanie i wsparcie dla systemów stworzonych przez firmę
    • Współpraca z zespołem projektantów i programistów
    • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów
    • Rekomendowanie zmian w systemach
    • Wdrożenia systemów stworzonych przez firmę
    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznych administrowanych systemów

    Od kandydata oczekujemy:

    • Znajomości zagadnień administracji systemami operacyjnymi: Linux (CentOS/RedHat7), Windows (edycje desktopowe i serwerowe)
    • Podstawowej umiejętności pisania skryptów sh, perl
    • Znajomości zagadnień sieciowych (np. routing, firewalling)
    • Znajomości usług i protokołów sieciowych (np. smtp, pop3, imap, http, ftp)
    • Znajomości zagadnień bezpieczeństwa systemów
    • Znajomości technologii wirtualizacji (zwłaszcza w zakresie produktów vmware)
    • Znajomości SQL i MySQL/MariaDB
    • Znajomości języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji
    • Odpowiedzialności oraz samodzielności w działaniu

    Mile widziane:

    • Poświadczenie bezpieczeństwa w zakresie dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "Poufne" lub wyżej
    • Znajomość Ansible i PCS (Pacemaker)

    Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę B2B bądź umowę o pracę
    • Udział w ciekawych projektach
    • Realny rozwój umiejętności
    • Nową, unikalną i cenną wiedzę
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Owocowe poniedziałki i środy
    • Dofinansowanie karty sportowej
    • Opiekę medyczną
    Zgłoszenia prosimy kierować klikając Aplikuj