Oferta pracy

Administrator Systemów

INTRASOFT-TSI Sp. z o.o.O firmie

  • Postępu 21, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

INTRASOFT-TSI Sp. z o.o.

Postępu 21

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MySQL

  • MariaDB

  • CentOS

  • Red Hat

Mile widziane

  • Ansible

  • PCS(Pacemaker)

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja, monitorowanie i wsparcie dla systemów stworzonych przez firmę

  • Współpraca z zespołem projektantów i programistów

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów

  • Rekomendowanie zmian w systemach

  • Udział w testach przedwdrożeniowych systemów stworzonych przez firmę

  • Wdrożenia systemów stworzonych przez firmę

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznych administrowanych systemów

Nasze wymagania

  • Znajomości zagadnień administracji systemami operacyjnymi: Linux (CentOS/RedHat7), Windows (edycje desktopowe i serwerowe)

  • Podstawowej umiejętności pisania skryptów sh, perl

  • Znajomości zagadnień sieciowych (np. routing, firewalling)

  • Znajomości usług i protokołów sieciowych (np. smtp, pop3, imap, http, ftp)

  • Znajomości zagadnień bezpieczeństwa systemów

  • Znajomości technologii wirtualizacji (zwłaszcza w zakresie produktów vmware)

  • Znajomości SQL i MySQL/MariaDB

  • Znajomości języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji

  • Odpowiedzialności oraz samodzielności w działaniu

  • Poświadczenie bezpieczeństwa w zakresie dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "Poufne" lub wyżej

  • Znajomość Ansible i PCS (Pacemaker)

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Intrasoft-TSI jest dostawcą rozwiązań IT głównie dla sektora telekomunikacyjnego. Specjalizujemy się w technologiach wielkich baz danych (VLDB), systemach retencji danych, systemach zapewniających bezpieczny obieg dokumentów elektronicznych i zarządzanie informacjami wrażliwymi.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy