Oferta pracy

Administrator Systemów Windows

TUiR WARTA S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

rondo Daszyńskiego 1

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware

  • Active Directory

  • MS Windows

Mile widziane

  • MS Exchange

  • MS SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administracja serwerami MS Windows 2008R2-2019,

  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników do zasobów plikowych, obsługa DFS, CIFs, NAS,

  • utrzymanie usług Active Directory,

  • bieżąca obsługa zgłoszeń użytkowników dotyczących DFS/DNS/WSUS/GPO,

  • konfiguracja oraz rozwój rozwiązań usprawniających zarządzanie oraz monitorowanie systemów Windows,

  • rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem serwerów i aplikacji z nich korzystających,

  • realizacja zgłoszeń Servicedesk na poziomie II/III linii wsparcia,

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • uczestnictwo w projektach IT, konsultacjie merytoryczne, wsparcie techniczne innych zespołów IT.

Nasze wymagania

  • umiejętność administrowania systemami operacyjnymi Windows,

  • znajomość narzędzi wirtualizacji Vmware: vCenter, vSphere

  • dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej),

  • znajomość języków skryptowych (powershell) oraz narzędzi monitorowania,

  • znajomość metod i systemów backupu,

  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pisania dokumentacji oraz procedur administracyjnych,

  • chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych

  • znajomość zarzadzania systemem MS Exchange,

  • znajomość MS SQL będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość rozwiązań PKI z uwzglednieniem Microsoft CA,

  • znajomość sprzętu i technologii serwerowych x86,

  • zdana certyfikacja Microsoft MSM, MCA, MSCM,

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów, preferowany kierunek: informatyka.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Pracę w stabilnej firmie, w której:

- relacje i sposób zarządzania oparte są na zaufaniu,

- przełożeni nie mówią co masz robić, ale stawiają przed Tobą problemy, które należy rozwiązać,

- współpracownicy naprawdę robią to co kochają i zawsze chętnie Ci o tym opowiedzą,

- będziesz mógł nieustannie się doskonalić i poznawać nowe technologie

- współtworzenie dobrej atmosfery jest tak samo ważne jak pisanie dobrego kodu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie on-line z menedżerem i rekruterem

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy