Oferta pracy

Administrator Systemów Wsparcia

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • SCCM

  • Microsoft Exchange

  • Active Directory

  • Microsoft 365

  • DataCenter

  • Wirtualizacja

Mile widziane

  • Microsoft SQL Server

  • VMware

System operacyjny

O projekcie

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się utrzymaniem systemów i aplikacji na wewnętrzne potrzeby Centralnego Ośrodka Informatyki, od systemu operacyjnego do warstwy aplikacyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie systemów wewnętrznych Centralnego Ośrodka Informatyki.

  • Sprawowanie nadzoru nad poprawnością i efektywnością funkcjonowania systemów informatycznych.

  • Administracja serwerami Windows, Active Directory, Exchange, SCCM.

  • Przygotowanie polityk, planowanie i wdrażanie aktualizacji i zmian rozwojowych w systemach IT.

  • Aktywne uczestnictwo w projektach prowadzonych w ramach Departamentu.

  • Świadczenie użytkownikom usług pomocy technicznej w rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem powierzonych systemów.

  • Przygotowanie warunków technicznych i inicjowanie procesów zakupowych, dotyczących powierzonego środowiska.

  • Przygotowywanie wymagań technicznych wymaganych przez PZP (dokument OPZ).

Nasze wymagania

  • Udokumentowane, minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu systemami opartymi o technologię firmy Microsoft, w szczególności:

  • Windows Server i SCCM (od 2012 R2 i nowsze).

  • Microsoft Exchange 2013 i nowsze.

  • Baz danych MSSQL 2012 i nowsze.

  • Bardzo dobra znajomość zaawansowanej konfiguracji Windows 10.

  • Znajomości MS Azure i Office 365.

  • Doświadczenie i znajomość zagadnień związanych z działaniem i administrowaniem:

  • Sieci LAN, WAN, VPN, Wifi.

  • Środowisk wirtualizacji VMware i Hyper-V.

  • Macierzy dyskowych i systemów Backupu.

  • Sprzętu typu DataCenter (serwery, macierze, przełączniki).

  • Wykształcenie wyższe.

  • Prawo jazdy kat B.

  • Znajomości języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji.

  • Znajomość systemów Linux (Debian / Ubuntu / Red Hat).

  • Umiejętność konfigurowania systemów monitorowania Zabbix, Nagios.

  • Poparta doświadczeniem znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym.

  • Znajomość MS Sharepoint.

  • Znajomość systemu MDM AirWatch.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w systemie hybrydowym (głównie zdalnie),

  • Dostęp do najnowszych technologii,

  • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie,

  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Nowoczesne biuro blisko Dworca Zachodniego,

  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Centralny Ośrodek Informatyki

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy