Oferta pracy

Administrator Systemów

PGE Systemy S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

  • MS SQL

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie systemami informatycznymi.

  • Udział we wdrożeniu systemu wspomagającego identyfikację, ocenę, analizę i raportowanie ryzyk korporacyjnych w GK PGE oraz identyfikację, analizę i raportowanie danych dotyczących zdarzeń szkodowych występujących w toku działalności prowadzonej przez Spółki z GK PGE.

  • Udział w postępowaniach przetargowych i wdrożeniowych (przygotowanie OPZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, ocena ofert, dostosowanie umów serwisowych/wdrożeniowych do wymagań biznesowych).

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie wdrożeń oraz bieżących zagadnień (na podstawie umowy wsparcia zewnętrznego).

  • Zbieranie wymagań od klientów

  • Pomoc przy tworzeniu scenariuszy testów oraz współudział w testach wdrażanych systemów

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz dokumentacji użytkownika i instrukcji

  • Szczegółowe dokumentowanie zgłoszeń i podjętych kroków w celu ich rozwiązania

  • Poszukiwanie możliwości udoskonalania i optymalizacji działania aplikacji oraz urządzeń

  • Uczestnictwo w projektach mających na celu rozwój aplikacji i systemów.

  • Współpraca z zespołem utrzymaniowym i projektowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i umiejętności w pracy z systemami/aplikacjami do Oceny Ryzyk

  • Doświadczenie merytoryczne i praktyczne w zakresie raportowania ESG

  • Doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi (celem jest wsparcie Użytkownika/Klienta w eksploatacji innych systemów informatycznych)

  • Ukończone studia wyższe w dziedzinie informatyki

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej w tym języku

  • Umiejętność szybkiej nauki obsługi interfejsów aplikacji oraz rozumienia zaimplementowanych procesów

  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Zdolności komunikacyjne oraz analityczne

  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL Server)

  • Znajomość MS SQL i języka SQL

  • Praktyczna znajomość platformy Microsoft Power BI

To oferujemy

  • Umowa o pracę /B2B

  • System premiowy

  • Dodatkowy dzień wolny 14 sierpnia z okazji Dnia Energetyka

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Praca kandydata polegałaby na wzmocnieniu zdolności GK PGE do osiągnięcia zakładanych celów biznesowych przy utrzymywaniu zrównoważonej ekspozycji GK PGE na ryzyka. Także aktywne uczestnictwo w rozwoju systemów Oceny Ryzyk i innych systemów informatycznych oraz wdrażaniu ich w kolejnych podmiotach Grupy PGE.

PGE Systemy S.A. jest spółką technologiczną, buduje, rozwija i utrzymuje nowoczesne systemy teleinformatyczne dla całej Grupy Kapitałowej PGE. Spółka aktualnie realizuje kilka dużych projektów rozwojowych, w tym budowę sieci łączności LTE450, i kilkaset innych inicjatyw. Obsługujemy około dwadzieścia tysięcy komputerów i ponad pół tysiąca maszyn wirtualnych.

PGE Systemy, podobnie jak każdą firmę, tworzą ludzie. To największy i najważniejszy kapitał.

PGE Polska Grupa Energetyczna SA

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.

Przewiń do profilu firmy