Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator systemowy

BlueVendo S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • administracja, konfiguracja i monitoring serwerowych systemów Arch Linux

  • administracja, konfiguracja i monitoring infrastruktury sprzętowej

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów baz danych

  • nadzorowanie backupów, przygotowywanie procedur odtwarzania

  • zarządzanie dostępami i komunikacją z użytkownikami na różnych poziomach aplikacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat

  • bardzo dobra znajomość zagadnień administracji bazami danych PostgreSQL

  • bardzo dobra znajomość systemu Arch Linux na poziomie administracyjnym

  • wiedza praktyczna z zakresu zarządzania siecią (VLANy, Routing, konfiguracja urządzeń sieciowych, WiFi)

  • wiedza praktyczna w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa w tym związanych z administrowanie firewall FortiGate

  • doświadczenie w zarządzaniu macierzami oraz rozproszonymi systemami plików MooseFS, SeaweedFS

  • umiejętność diagnostyki i monitorowania serwerów, usług sieciowych i aplikacji, znajomość Grafany

  • dokładność, staranność oraz umiejętność wnikliwego poznawania zagadnień i problemów występujących w systemach rezerwacyjnych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dowolność formy współpracy (umowa o pracę, B2B czy inne)

  • niekorporacyjną atmosferę oraz elastyczne godziny pracy

  • pracę w dobrze skomunikowanej części Warszawy (metro Dworzec Wileński) z możliwością częściowej pracy zdalnej

  • udział w ciekawych i ambitnych projektach

  • wpływ na rozwój produktu (możliwość realizacji swoich pomysłów)

  • możliwość wyboru sprzętu do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

BlueVendo S.A.

BlueVendo jest liderem na rynku systemów rezerwacyjnych Polski i Europy. Tworzymy z pasja rozwiązania, które pozwalają obsługiwać blisko milion podróżujących rocznie. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy technologie dynamicznego pakietowania imprez turystycznych.

Inwestujemy w rozwój naszych talentów. Jeżeli chcesz pracować w firmie budującej światowej klasy oprogramowanie, mamy wyzwanie dla Ciebie. Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy