Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemowy

Uniwersytet Warszawski - Dział Sieci KomputerowychO firmie

Uniwersytet Warszawski - Dział Sieci Komputerowych

Krakowskie Przedmieście 26/28

Warszawa

Uniwersytet Warszawski największa, najlepsza i jedna z najstarszych szkół wyższych w Polsce, a jednocześnie najdłużej działająca uczelnia w stolicy poszukuje do Pionu Informatycznego osoby na stanowisko:

Zadania i obowiązki:

  • zapewnienie bezawaryjnego działania systemów i aplikacji
  • monitorowaniem procesów produkcyjnych pod kątem dostępności, funkcji i wydajności
  • lokalizowanie, diagnozowanie i rozwiązywanie incydentów i problemów systemowych oraz sprzętowych (serwery, macierze dyskowe)
  • aktualizację aplikacji/serwisów
  • wdrażanie i utrzymanie nowych rozwiązań/technologii
  • wsparcie zespołu deweloperskiego w rozwoju usług

Wymagania:

  • podstawowa znajomość Linux (Debian / Red Hat)
  • podstawowa znajomość Windows Server
  • umiejętność konfiguracji usług apache / nginx
  • podstawowa umiejętności pisania skryptów sh
  • znajomości technologii wirtualizacji HyperV / VMWare
  • podstawowa wiedza na temat macierzy dyskowych
  • podstawowa znajomość języka SQL
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do monitoringu
  • znajomości języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji

Mile widziane:

  • znajomość git/svn
  • znajomość load balancera F5
  • znajomość PowerShell'a
  • podstawowa wiedza nt. zarządzania bazą danych Oracle
  • znajomości narzędzi automatyzacji procesów (np. Ansible)

Ze swojej strony gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Biuro w centrum Warszawy, blisko metra (stacja Nowy Świat – Uniwersytet)
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne