Oferta pracy

Administrator Systemu Bankowego

DXC Technology Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Oracle

  • pl/sql

O projekcie

Jeśli jesteś zainteresowany tworzeniem i utrzymaniem platformy bankowej od samego jej początku dla jednej z niemieckich instytucji finansowych, masz choć trochę doświadczenia w pracy z serwerami opartymi na Linuxie i bazami Oracle to to stanowisko wydaje się być dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja środowiska LINUX pod instalacje core’owego systemu bankowego

  • Instalacja core’owego systemu bankowego i wdrażanie jego nowych wersji

  • Utrzymanie wspomnianego systemu polegające na monitorowaniu, rozwiązywaniu incydentów, szukaniu przyczyn problemów, projektowaniu i implementacji ich rozwiązań

  • Upgrade’y i patching wspieranej platformy

  • Kooperacja z dostawcą oprogramowania i zespołem projektowym

  • Wdrażanie nowych procedur operacyjnych, które poprawią jakość dostarczanych serwisów, ułatwią ich utrzymanie lub skrócą czas wykonania zadań operacyjnych

Nasze wymagania

  • Znajomość LINUXa i zagadnień sieciowych, umiejętność pisania skryptów w LINUX bash mile widziana

  • Znajomość baz Oracle (obszar administracyjny) lub pl/sql

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

Nie tylko stabilną pracę w dobrze znanej firmi, ale zapewniamy również atrakcyjne środowisko pracy, w którym można spotkać wiele inspirujących osób z całego świata. Miejsce, w którym można się rozwijać, pracować z ekspertami, mieć okazję do relaksu i zabawy, a także korzystać z wielu zajęć dopasowanych dla naszych pracowników i ich stylu życia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Karta Multisport

  • Program Pomocy Pracownikom

DXC Technology Polska Sp. z o.o.

Spółka DXC Technology (NYSE: DXC) to niezależny, światowy lider w zakresie kompleksowych usług IT, wspierający klientów w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Stworzona przez połączenie firmy CSC oraz działu Enterprise Services wydzielonego z Hewlett Packard Enterprise, DXC Technology obsługuje blisko 6000 klientów z sektora prywatnego i publicznego w 70 krajach świata. Niezależność technologiczna, globalny talent i wielopłaszczyznowe partnerstwo to fundamentalne wartości marki tworzące razem siłę napędową dla usług i rozwiązań IT nowej generacji. DXC Technology jest rozpoznawalną marką wśród najlepszych profesjonalistów na całym świecie. Przeczytaj więcej na stronie: http://www.dxc.technology/

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy