Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator systemu ERP

Cukiernia StaropolskaO firmie

  • Grunwaldzka 207, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cukiernia Staropolska

Grunwaldzka 207

Bydgoszcz

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad poprawnością działania systemu CSB i programów zintegrowanych

  • bieżące wsparcie użytkowników systemu CSB

  • wdrażanie nowych funkcjonalności do systemu CSB

  • wsparcie techniczne w optymalizacji systemu i procesów biznesowych,

  • nadzór wyposażeniem informatycznym firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • wiedza z procesów zachodzących w firmie produkcyjno - handlowej

  • myślenie analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów

  • zdolności informatyczne i chęci rozwoju firmy w obszarze IT

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi