Oferta pracy

Administrator systemu ERP - Helpdesk

Instytut Fizjologii i Patologii SłuchuO firmie

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu

Mokra 17

Kajetany (pow. pruszkowski)

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu - instytut badawczy oraz wysoko wyspecjalizowany szpital zapewniający kompleksową opiekę osobom z uszkodzeniami narządu słuchu, głosu, mowy, równowagi i oddychania poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie od użytkowników zgłoszeń telefonicznych i mailowych,
  • diagnozowanie i usuwanie usterek komputerów, drukarek i innych urządzeń peryferyjnych,
  • diagnozowanie i usuwanie usterek oprogramowania,
  • w razie poważniejszych usterek wysłanie sprzętu do serwisu zewnętrznego,
  • administrowanie stacjami roboczymi użytkowników w celu utrzymania prawidłowego i ciągłego ich działania (helpdesk).

Wymagania:

  • biegła znajomość systemu SIMPLE.ERP lub innego systemu ERP,
  • praktyczna znajomość systemu Microsoft Windows Server 2012R2/2019,
  • praktyczna znajomość systemu Microsoft SQL Server (min. w wersji 2012),
  • biegła znajomość oprogramowania Microsoft Office,
  • biegła znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows 7/10,
  • biegła znajomość budowy sprzętu komputerowego,
  • znajomość funkcjonowania sieci LAN / WAN / WLAN,
  • ukończone lub rozpoczęte studia w kierunku informatycznym,
  • dobra znajomość technicznego języka angielskiego.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem świadczeń medycznych z NFZ,
  • znajomość systemów Linuxowych (Debian, Ubuntu),
  • znajomość platform MS Hyper-V / VMware,
  • certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w jednym z najlepszych Instytutów badawczych na świecie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • dostęp do najnowszych technologii
  • możliwość odbycia szeregu szkoleń
  • pracę z ludźmi pełnymi pasji i ciekawych pomysłów w innowacyjnych projektach

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu z siedzibą przy ul. Mochnackiego 10, 02-042 Warszawa, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy