Administrator systemu ERP/Koordynator ds. IT

  • Mielec, podkarpackie
  • ul. Wojska Polskiego 6 pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    C+N Polska Sp. z o. o. to firma należąca do międzynarodowej grupy produkcyjnej PSB Industries, produkująca wyroby z tworzyw sztucznych metodą wtrysku dla branży perfumeryjnej i kosmetycznej.

    W chwili obecnej poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Mielec

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:

    • administrowanie systemem ERP oraz wewnętrznymi aplikacjami,
    • rozwijanie narzędzi do monitoringu procesów w firmie,
    • rozwiązywanie bieżących problemów w funkcjonowaniu systemu ERP,
    • projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności,
    • automatyzowanie raportów i zestawień,
    • nadzorowanie bazy danych SQL,
    • nadzorowanie wdrażania systemów informatycznych usprawniających zarządzanie firmy przy współpracy z dostawcami usług IT,
    • koordynowanie działań w zakresie bezpieczeństwa IT,
    • monitorowanie i analizę jakościową wdrażanych systemów,
    • aktywna współpraca z dostawcami usług IT,
    • nadzorowanie legalności oprogramowania,
    • zakup oraz zapewnianie sprawnego działania sprzętu komputerowego i oprogramowania,
    • wsparcie techniczne dla wszystkich użytkowników sieci oraz systemów informatycznych przy współpracy z dostawcami usług IT.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne lub informatyczne,
    • doświadczenie w obsłudze i administracji systemów klasy ERP,
    • znajomość technologii baz danych, języka SQL,
    • mile widziana znajomość technologii webowych HTML/CSS/PHP/JS,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
    • umiejętność planowania i przewidywania,
    • odpowiedzialność, zaangażowanie, skuteczność i systematyczność w działaniu,
    • dodatkowym atutem będzie znajomość specyfiki produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwości rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach,
    • zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy,
    • benefity pracownicze.

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV za pomoc Aplikuj lub kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem 17 773 80 05. W temacie prosimy podać nazwę stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informuję, iż:
    • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest C+N Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Wojska Polskiego 6, 39-300 Mielec, adres e-mail: [email protected], tel. 17 773 80 09;
    • Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected];
    • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji i wyłonienia kandydata do pracy na stanowisko Administrator systemu ERP/Koordynator ds. IT;
    • Administrator będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu zapewnienia bezpieczeństwa lub ochrony mienia Spółki na terenie obiektów użytkowanych przez C+N Polska Sp. z o.o. i w bezpośrednim sąsiedztwie tych obiektów, poprzez monitoring wizyjny;
    • Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy;
    • Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem przypadków określonych przepisami prawa;
    • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej;
    • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu zakończenia rekrutacji, a następnie po zakończeniu rekrutacji odnośnie osób, które wyraziły zgodę na przetwarzanie ich danych do celów przyszłej rekrutacji przez okres 2 lat;
    • Materiały pozyskane z monitoringu wizyjnego są przechowywane przez okres 1 miesiąca od dnia nagrania;
    • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy [email protected];
    • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO;
    • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych ma charakter obligatoryjny. Niepodanie danych obligatoryjnych w dokumentach aplikacyjnych skutkuje niemożnością realizacji procesu rekrutacji;
    • Pani/Pana dane będą nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu).

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz oświadczam, że zapoznałem/-am się z powyższą klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.