Logo Pracuj.pl

Administrator systemu ERP w obszarze IT

MPWiK S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

MPWiK S.A.

Na Grobli 19

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Oracle

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie i rozwój systemów informatycznych, w szczególności systemów wspierających procesy finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe,
  • wykonywanie prac programistycznych w zakresie rozbudowy funkcjonalności obsługiwanych systemów,
  • utrzymanie prawidłowego funkcjonowania interfejsów pomiędzy systemami,
  • budowa i utrzymanie hurtowni danych biznesowych,
  • analiza oraz proponowanie rozwiązań na bazie zdefiniowanych potrzeb biznesowych,
  • wsparcie użytkowników aplikacji w kwestiach technicznych i merytorycznych,
  • planowanie i wprowadzanie zmian do funkcjonujących systemów informatycznych,
  • przeprowadzanie aktualizacji systemów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: informatyka, elektronika lub ekonomiczne o kierunku informatycznym,
  • praktyczna znajomość zagadnień relacyjnych baz danych i języka SQL,
  • umiejętność administrowania bazami danych Oracle,
  • znajomość przynajmniej jednego z języków programowania ogólnego przeznaczenia,
  • praktyczne umiejętności tworzenia programów i skryptów,
  • dwuletnie doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP,
  • umiejętność łączenia aspektów biznesowych i technicznych,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • kreatywność, obowiązkowość, rzetelność,
  • komunikatywność, w tym umiejętność przekazywania wiedzy użytkownikowi końcowemu,
  • znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawne czytanie dokumentacji technicznej,

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju, w tym specjalistyczne szkolenia zakończone certyfikacją,
  • praca w nowoczesnej, nastawionej na innowacyjność firmie,
  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • uczestnictwo w interdyscyplinarnych projektach,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • bogaty fundusz świadczeń socjalnych – m.in. dofinansowanie do wypoczynku, do zajęć sportowych, karta Multisport,
  • ciepłe, dofinansowywane posiłki,
  • praca w dogodnej lokalizacji, dostęp do parkingu dla pracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.

I Ty też możesz mieć na to wpływ - dołącz do nas!

Chcesz pracować w młodym, dynamicznym Zespole IT?

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia?

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Na Grobli 19

Administrator systemu ERP w obszarze IT, Na Grobli 19, Krzyki, Wrocław