Ta oferta pracy jest nieaktualna od 267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemu i Baz Danych

  • Pruszcz Gdański, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Handlowa TESSO zatrudni osobę na stanowisko:
    Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

    Opis stanowiska:

    • Utrzymanie oraz kompleksowa obsługa firmowego systemu zarządzania produkcją
    • Rozwiązywanie incydentów oraz problemów związanych z pracą systemu
    • Wsparcie techniczno-informatyczne dla pracowników firmy (konfigurowanie sprzętu, aktualizacja oprogramowania, itp.)
    • Utrzymywanie, aktualizowanie oraz rozwijanie firmowych baz danych
    • Wdrażanie nowych funkcjonalności w obsługiwanym systemie
    • Współpraca z firmą świadczącą usługi programistyczne dla obsługi systemu
    • Wsparcie i pomoc dla głównego analityka i kierownika produkcji

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel
    • Średniozaawansowana wiedza informatyczna
    • Znajomość systemów COMARCH OPTIMA lub innych podobnych będzie atutem
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych
    • Doskonałą atmosferę w pracy
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
    • Umowę o pracę wraz z atrakcyjnym systemem wynagrodzeń
    • Godziny pracy: 7:30-15:30

    Osoby zainteresowane, spełniające kryteria, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia.