Oferta pracy

Administrator systemu informatycznego

Politechnika WrocławskaO firmie

Politechnika Wrocławska

A-1

Wrocław

Wrocławskie Centrum Sieciowo-Superkomputerowe Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Administrator systemu informatycznegoNumer ref.: Nr ref.: ASI/WCSS/09/2020

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Administratora systemu informatycznego będzie odpowiedzialna za utrzymanie i rozwijanie usług sieciowych prowadzonych przez Wrocławskie Centrum Sieciowo-Superkomputerowe.

Zakres obowiązków:

  • administrowanie serwerami z systemami operacyjnymi Unix/Linux/Solaris,
  • administrowanie bazami danych,
  • administrowanie hostingiem,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań informatycznych i zarządzanie istniejącymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie o profilu informatycznym,
  • podstawowa znajomość zasad administrowania systemem Unix,
  • znajomość metod i narzędzi informatycznych stosowanych w zarządzaniu serwerami,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • nastawienie na pracę zespołową.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • świetną atmosferę,
  • innowacyjne projekty,

DODATKOWO:

  • system szkoleń i warsztatów pozwalający Ci na systematyczne podnoszenie kompetencji,
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań teleinformatycznych w codziennej pracy.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie CV tylko w j. polskim.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy