Oferta pracy

Administrator Systemu IT

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.

  • Szyb Walenty 91, Ruda Śląska
    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Szyb Walenty 91

Ruda Śląska

Technologie, których używamy

Wymagane

  • • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, • praktyczną znajomość Windows Server, Office 365, Active Directory, Hyper-V, DNS i DHCP, • wiedzę z zakresu urządzeń sieciowych (routery, switche, urządzenia Wi-Fi, firewalle), • wiedzę z zakresu TCP/IP, routing, switching oraz umiejętność instalacji i rozwiązywania problemów z sieciami LAN i VPN, • czynne prawo jazdy kategorii B, • oraz rozumiesz zasady podstaw bezpieczeństwa w IT, wliczając w to ochronę punktów końcowych (antivirus/antimalware), sieci oraz serwerów.

Twój zakres obowiązków

  • analiza, monitoring, konfiguracja i utrzymanie istniejącej infrastruktury IT,

  • identyfikacja problemów i proponowanie usprawnień,

  • instalacja, aktualizacja i utrzymanie komputerów PC, laptopów, drukarek, skanerów

  • obsługa helpdesk,

  • współpraca ze wszystkimi Działami firmy i bieżące wsparcie dla pracowników.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość Windows Server, Office 365, Active Directory, Hyper-V, DNS i DHCP,

  • wiedza z zakresu urządzeń sieciowych (routery, switche, urządzenia Wi-Fi, firewalle),

  • wiedza z zakresu TCP/IP, routing, switching oraz umiejętność instalacji i rozwiązywania problemów z sieciami LAN i VPN,

  • czynne prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość zasad bezpieczeństwa w IT, wliczając w to ochronę punktów końcowych (antivirus/antimalware), sieci oraz serwerów.

  • bardzo dobra komunikacja w j. angielskim (min. B2/C1) – warunek konieczny

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (8:00-16:00, 14:00-22:00).

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne