Oferta pracy

Administrator Systemu Jira

Asseco Poland S.A.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Linux

  • Jira

Mile widziane

  • Java

  • Groovy

System operacyjny

O projekcie

Lubisz programowanie, a Jira nie ma dla Ciebie tajemnic? A może dodatkowo chciał(a)byś pracować w dużych projektach informatycznych, gdzie szybka reakcja oraz niezawodność systemów to codzienność? Aplikuj i dowiedz się więcej!

[Wszystkie rekrutacje prowadzone są online]

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój narzędzi wspomagających serwis oprogramowania w dużych projektach informatycznych oraz ich utrzymywaniem i administrowaniem (w szczególności Jira, integracja z innym systemami)

  • Monitorowanie serwisowania oprogramowania

  • Identyfikowanie obszarów wymagających działań systemowych w zakresie serwisu oprogramowania

  • Opracowywanie propozycji optymalizacji procesu serwisowania i narzędzi go wspierających

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w administrowaniu Jirą dla przynajmniej 50 użytkowników (umiejętność konfiguracji i dostosowania systemu Jira)

  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym

  • Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych

  • Umiejętność administracji systemami Linux (utrzymanie i monitorowanie środowiska, reagowanie na incydenty i usuwanie awarii, instalacje oraz migracje na inne środowiska)

  • Znajomość języka angielskiego na potrzeby czytania dokumentacji oraz udziału w anglojęzycznych webinariach

  • Umiejętność programowania Java lub Groovy

  • Umiejętność projektowania i implementacji REST API

  • Administracja i konfiguracja serwerów aplikacyjnych np. Tomcat

  • Znajomość zasad zarządzania usługami (ITIL)

  • Znajomość zasad zarządzania konfiguracją

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

4

Decyzja o zatrudnieniu

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy