Logo Pracuj.pl

  • Siedziba firmy
    Warszawa, mazowieckie
  • Miejsce pracy
    Cała Polska (praca zdalna)
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

IT Connect Sp. z o.o.

Chłodna 51

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • SAS

  • PostgreSQL

  • Oracle

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Twój zakres obowiązków

  • Działania związane z budowaniem, wdrażaniem i konfiguracją aplikacji
  • Praca nad automatyzacją procesów monitorowania oraz wdrażania oprogramowania
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie występujących problemów
  • Stały monitoring i dbanie o bezpieczeństwo wdrażanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze wsparcia/utrzymania bądź rozwoju aplikacji
  • Znajomość systemów Linux oraz języków skryptowych (np. Bash, Shell, Python etc.), podstawowa znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN i bezpieczeństwem systemów
  • Swoboda w poruszaniu się w języku SQL
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji/ konfiguracji np. Ansible lub innymi

  • Technologia SAS
  • Ekosystem Hadoop
  • Relacyjne bazy danych np.: PostgreSQL, Oracle

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • administrator IT

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Dostęp do najnowszych technologii i rozbudowanego środowiska

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa rekrutacyjna

2

Spotkanie rekrutacyjne

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: [1528] U

Administrator Systemu Linux, Chłodna 51, Wola, Warszawa