Administrator Systemu

Oktawave

12 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Gdzie będziesz w organizacji i z kim będziesz współpracować najbliżej:

Na co dzień będziesz pracować w zespole zajmującym się utrzymaniem systemów IT w chmurach. Jest to zespół złożony wyłącznie z inżynierów, administratorów i architektów.

Dość często będziesz prowadzić projekty związane z migracjami usług do chmur.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie systemów Linux w środowiskach chmurowych.

  • Zarządzanie konfiguracją usług działających w trybie wysokiej dostępności np. klastry aplikacyjne, bazodanowe etc.

  • Hardening serwerów, ich optymalizację i bezpieczeństwo.

  • Monitoring i backup poszczególnych środowisk.

Nasze wymagania

  • Posiadasz dobrą znajomość systemów z rodziny Linux (głównie Debian, Ubuntu, CentOS).

  • Masz doświadczenie z zakresu administracji serwerami WWW (Apache, Nginx).

  • Umiesz administrować bazami danych (MySQL, PostgreSQL, MongoDB).

  • Ogarniasz wiedzę z zakresu sieci (routing, firewall, NAT).

  • Znasz technologie load balancingu i rozwiązań HA.

  • Masz praktyczna wiedzę z technologii konteneryzacji (Docker, Kubernetes).

  • Znasz narzędzia do zarządzania konfiguracją (Ansible/Salt).

  • Rozumiesz rozwiązania chmurowych (AWS/AZURE/GCP).

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu macierzami oraz siecią SAN.

  • Rozumiesz o co chodzi z wirtualizacją, z naciskiem na produkty Vmware.

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne rozumienie dokumentacji oraz komunikację w stopniu podstawowym.

  • Posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającej największą chmurę w Polsce i jednocześnie będącą m.in. partnerem technologicznym Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform i Vmware.

  • Miejsce w zespole specjalizującym się w usługach i rozwiązaniach w pełni cloud’owych oraz hybrydowych.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowę o pracę lub B2B.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarach związanych z nowymi technologiami.

  • Współpracę ze zgranym i wspierającym się zespołem, nastawionym na dzielenie się wiedzą.

  • Wspólny rozwój, otwartość na innowacyjność i nowe pomysły.

  • Możliwość pracy zdalnej w ustalonym zakresie.

  • Pakiet opieki medycznej Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • ekstra urlop za staż

Etapy rekrutacji
1

Przełam pierwsze lody i prześlij cv

2

Porozmawiaj z rekruterką i przyszłym przełożonym

3

Feedback

4

Witaj w Oktawave!

Oktawave

Oktawave, największa polska chmura obliczeniowa, poszukuje Inżyniera pasjonującego się rozwiązaniami chmurowymi, automatyzacją i procesami optymalizacji systemów informatycznych.

Jesteśmy zespołem pasjonatów nowych technologii, którzy wspierają firmy

i organizacje na drodze do cyfrowej transformacji. Łączy nas zapał, ambicja

i zaangażowanie. Chętnie dzielimy się wiedzą i nawzajem wspieramy. Szanujemy swój indywidualizm i styl bycia. Dołącz do nas, aby rozwijać największą polską chmurę publiczną, która znalazła się w prestiżowym rankingu Deloitte Fast50.

Przewiń do profilu firmy