Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator

"SZCZECIŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO" sp. z o.o.

3 4005 200 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

z siedzibą w Szczecinie

przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1 A,

zatrudni osobę na stanowisko:

ADMINISTRATOR

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie (preferowane budowlane lub w zakresie zarządzania nieruchomościami),

Wymagania dodatkowe:

• umiejętność pracy w zespole

• bardzo dobra organizacja pracy

• uczciwość, obowiązkowość, samodzielność

• wysoka kultura osobista

Do podstawowych obowiązków pracownika należeć będzie:

• prowadzenie dokumentacji technicznej lokali pozostających w rejonie zarządzania w postaci teczek technicznych;

• administrowanie terenami i budynkami mieszkalnymi stanowiącymi własność Szczecińskiego TBS;

• dokonywanie przekazania najemcom wolnych lokali mieszkalnych;

• dokonywanie odbiorów lokali zwalnianych przez dotychczasowych najemców;

• wydawanie nakazów na remonty obciążająca lokatora;

• obsługa programów informatycznych w ramach powierzonych zadań;

• współudział przy sporządzaniu planów remontów bieżących i kapitalnych;

• załatwianie całości spraw związanych z zaistniałymi awariami w administrowanych budynkach;

• inwentaryzacja pomieszczeń piwnicznych;

• utrzymanie odpowiedniego stanu sanitarno-porządkowego posesji;

• współpraca z Policją, Sanepidem, Strażą pożarną, Radami Osiedli i firmami oczyszczającymi miasto.

Pisemne oferty zawierające: CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające ww. kwalifikacje należy składać w kancelarii spółki lub e-mailem na adres [email protected] w terminie do 15 grudnia 2021 roku.

Na nadesłanych dokumentach należy umieścić treść następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.”

Informujemy jednocześnie, że Szczecińskie TBS spółka z o.o. będzie kontaktować się jedynie z wybranymi przez siebie oferentami, których poinformuje o terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Złożone oferty wraz z załącznikami przechowywane będą w siedzibie spółki przez okres jednego roku, a po tym czasie ulegną utylizacji, chyba, że oferent przed upływem powyższego terminu osobiście je odbierze.

Nasze wymagania

  • Zawarte w treści ogłoszenia

O nas

SZCZECIŃSKIE TBS ZAJMUJE SIĘ ZARZĄDZANIEM NIERUCHOMOŚCIAMI I BUDOWNICTWEM