Administrator techniczny nieruchomości

Bamit sp. z o.o.O firmie

Bamit sp. z o.o.

Oliwa

Gdańsk

Od 2001 roku prowadzimy działalność w zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi
na terenie Trójmiasta.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Zadaniem Administratora Technicznego  jest zapewnienie i organizacja utrzymania nieruchomości na jak najwyższym poziomie technicznym, zapewnienie jej bezpieczeństwa oraz optymalnych warunków eksploatacji.

Do obowiązków Administratora Technicznego należy kompleksowa obsługa nieruchomości począwszy od fazy rozruchów budynku i odbioru od inwestora wszystkich elementów technicznych, ze szczególnym uwzględnieniem okresu gwarancyjnego.

Administrator Techniczny prowadząc nieruchomość współpracuje z jej administratorem, właścicielami nieruchomości i/lub jej reprezentantami/Zarządem Wspólnoty, kancelarią prawną oraz służbami technicznymi inwestora i wykonawców.

Zakres obowiązków:

  • Udział w odbiorach końcowych obiektów budowlanych – koordynacja zgłoszeń gwarancyjnych
  • Koordynacja przeglądów okresowych i zleceń remontowych związanych z utrzymaniem obiektów budowlanych, instalacji sanitarnych i technicznych
  • Koordynacja przeglądów okresowych i zleceń remontowych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa pożarowego i ogólnego obiektów
  • Koordynacja, ofertowanie, zlecanie i odbiór prac technicznych wykonywanych przez wykonawców zewnętrznych
  • Prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego
  • Archiwizacja dokumentacji technicznej obiektów budowlanych i instalacji technicznych obiektu
  • Nadzór i archiwizacja dokumentacji dotyczącej napraw, remontów, modernizacji
  • Prowadzenie modułu Technicznej Obsługi Nieruchomości – program DOM5
  • Wsparcie techniczne dla administratorów nieruchomości w zdarzeniach technicznych występujących w obiektach

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne wyższe (budowlane, sanitarne)
  • Doświadczenie branżowe, min. 2 lata
  • Znajomość programu DOM5 z zakresu modułu Technicznej Obsługi Nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność współpracy z firmami zewnętrznymi
  • Umiejętność współpracy z administratorami nieruchomości, właścicielami nieruchomości i zarządami wspólnot mieszkaniowych
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność

Oferujemy: Oferujemy satysfakcjonującą, ciekawą pracę w zgranym zespole oraz korzystne warunki zatrudnienia.

CV prosimy kierować na adres:

Bamit sp. z o.o.,
80-313 Gdańsk, ul. Noakowskiego 3

Lub na adres email: [email protected]
lub za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BAMIT Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-313) przy ul. Noakowskiego 3, w celu obecnej i na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).)”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Z tytułem wiadomości: Administrator Techniczny Nieruchomości

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy