Oferta pracy

Administrator Umów Najmu

PROPERTY-2-B Spółka z o.o.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Property-2-b Sp. z o.o. zarządca nieruchomości komercyjnych zatrudni do biura w Warszawie osobę na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Administrowanie dokumentacją i danymi dotyczącymi umów najmu
  • Wprowadzanie danych z umów najmu do systemów zarządzania oraz archiwizacja dokumentów
  • Prowadzenie rejestru dokumentów oraz korespondencji dotyczącej umów najmu
  • Przygotowywanie korespondencji z najemcami oraz aneksów do umów najmu
  • Administrowanie zabezpieczeniami umów najmu oraz kontakt z najemcami w sprawie zabezpieczeń
  • Administrowanie polisami dot. umów najmu
  • Kontakt z najemcami w sprawach związanych z umowami najmu
  • Współpraca z kancelariami prawnymi, firmami windykacyjnymi
  • Zgłaszanie rekomendacji dotyczących rozpoczęcia spraw sądowych,ustanawiania zastawów, realizacji zabezpieczeń, itp.
  • Prowadzenie windykacji należności zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Prowadzenie rejestru dłużników
  • Identyfikacja i minimalizowanie ryzyka wystąpienia zadłużeń nieściągalnych
  • Przygotowywanie raportów i analiz, udział w spotkaniach raportowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, finansowe, prawnicze
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość kodeksu cywilnego w zakresie niezbędnym do pracy na tym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku administratora umów najmu nieruchomości komercyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Property-2-b Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Królewskiej 16 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Property-2-b Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy