Logo Pracuj.pl

Administrator Umów Najmu - Windykator

SIERRA BALMAIN PROPERTY MANAGEMENT SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie dokumentacją i danymi dotyczącymi umów najmu,
  • wprowadzanie danych z umów najmu do systemów zarządzania oraz przechowywania dokumentów,
  • administrowanie zabezpieczeniami umów najmu oraz kontakt z najemcami w sprawie zabezpieczeń,
  • prowadzenie rejestru dokumentów oraz korespondencji dotyczącej umów najmu,
  • przygotowywanie korespondencji z najemcami oraz aneksów do umów najmu,
  • kontakt z najemcami w sprawach związanych z najmem,
  • współpraca z kancelariami prawnymi, firmami windykacyjnymi,
  • zgłaszanie i opracowywanie rekomendacji dotyczących rozpoczęcia spraw sądowych, komorniczych, ustanawiania zastawów, realizacji zabezpieczeń, itp.
  • prowadzenie windykacji należności zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • prowadzenie rejestru dłużników,
  • identyfikacja i minimalizowanie ryzyka wystąpienia zadłużeń nieściągalnych,
  • przygotowywanie raportów i analiz, udział w spotkaniach raportowych

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku administratora umów najmu/windykatora w dziedzinie nieruchomości komercyjnych,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, finansowe, prawnicze,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Dobra praktyczna znajomość kodeksu cywilnego w zakresie niezbędnym do pracy na tym stanowisku,
  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • benefity pracownicze (polisa na życie, karta sportowa, opieka medyczna)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata

O nas

Sierra Balmain Property Management, lider na rynku nieruchomości komercyjnych, świadczący usługi w zakresie strategicznego zarządzania aktywami.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator Umów Najmu – Windykator.

Administrator Umów Najmu - Windykator, Warszawa