Logo Pracuj.pl

Administrator usług IT (Administrator IT) - Linux

Bank Pocztowy S.A.O firmie

Bank Pocztowy S.A.

Niciarniana 2/6

Widzew

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Web services

  • SQL

  • Ansible

  • Zabbix

  • Graylog

  • Docker

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administracja i zarządzanie aplikacjami Banku (serwery usług integracyjnych: Apache ServiceMix, webMethods, serwery aplikacji: Apache, Tomcat) funkcjonującymi w środowisku Linux
  • utrzymanie wysokiej dostępności i wydajności powierzonych systemów aplikacyjnych
  • monitorowanie wydajności i pojemności
  • wdrożenia nowych wersji aplikacji
  • instalacje aplikacji biznesowych w środowisku Linux
  • nadzór nad sprawnością eksploatacyjną administrowanych systemów (analiza błędów)
  • współpraca w zespole DevOps z analitykami, programistami i testerami
  • współpraca z dostawcami w zakresie administrowanych systemów
  • wsparcie dla użytkowników systemów informatycznych na II linii
  • aktywny udział w projektach rozwojowych realizowanych przez Bank

Nasze wymagania

  • znajomość systemu operacyjnego Linux i rozwiązań Open Source
  • doświadczenie w instalacji, eksploatacji aplikacji w środowisku Linux
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w bankowości

Mile widziane

  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych: ORACLE, PosgreSQL
  • znajomość PL/SQL
  • umiejętność programowania w powłoce (Linux)
  • znajomość systemu monitoringu usług Zabbix
  • znajomość rozwiązań do centralnego zarządzania logami Graylog
  • wiedza o administrowaniu mikroserwisami
  • wiedza z zakresu platformy Docker, Ansible

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • praca w ciekawym środowisku pracy w dynamicznie rozwijającej się instytucji w zespole DevOps
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • karta MultiSport
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Microsoft Office 365 do prywatnego użytku
  • grupowe ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • jeden krótszy dzień pracy

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Administrator usług IT (Administrator IT) - Linux, Niciarniana 2/6, Widzew, Łódź