Administrator Vmware\SAN

VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance GroupO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 09 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware

  • PowerShell

  • Phyton

  • SAN

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i utrzymanie środowiska VMware

  • Administrowanie i utrzymanie sieci SAN (opartej na przełącznikach Cisco) oraz macierzy plikowych i blokowych

  • Usprawnienie procesów automatyzacyjnych na platformie wirtualizacyjnej VMware

  • Tworzenie i aktualizacja procedur operacyjnych w zakresie administracji systemami

  • Rozpoznawanie oraz testowanie nowych rozwiązań sprzętowo-programowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związanym z administracją platformy Vmware opartej na technologii SDS vSAN

  • Praktyczne doświadczenie w utrzymaniu środowisk wirtualizacyjnych opartych o środowiska VMware (vSphere, vSAN, VCF, NSX-T, vCD, vRealize Automation, vRealize Operation Manager)

  • Praktyczna wiedza z zakresu administracji siecią SAN (przełączniki Cisco)

  • Zarządzanie macierzami blokowymi i plikowymi

  • Umiejętność pisania skryptów PowerShell lub Phyton

  • Samodzielne myślenie, działanie i dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego rozwiązywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych

  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)

  • Pracę całkowicie zdalną

  • Dofinansowania do kursów specjalistycznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group

Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym w Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach.

Przewiń do profilu firmy