Oferta pracy

Administrator w Dziale HR

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.O firmie

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

ul. LG Electronics 1-2

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Zadania:

  • Kontrola absencji pracowników tymczasowych
  • Wydawanie i rejestracja kart wejściowych
  • Wprowadzanie danych pracowników tymczasowych do systemów
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Udział w bieżących zadaniach działu HR

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Dobra znajomość programów Excel i Power Point
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność dostosowywania się do dynamicznych zmian

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)
  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy