Administrator w zespole bezpieczeństwa i wsparcia (security & helpdesk)

Grupa K2O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie polityk bezpieczeństwa.

  • Wdrażanie zaleceń audytowych.

  • Przegląd i analiza infrastruktury IT.

Nasze wymagania

  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo infrastruktury IT.

  • Dbałość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

  • Doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi: MS Windows Server 2012+, Linux.

  • Doświadczenie w administrowaniu Active Directory 2012+.

  • Doświadczenie w zarządzaniu MS Exchange 2016+ / Office 365.

  • Znajomość sieci i protokołów: TCP/IP, VLAN.

  • Znajomość podstaw z zakresu IT Security (Offensive, Deffensive).

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

  • pakiet benefitów

  • Pracę zdalną lub w biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Grupa K2

Grupa K2 od ponad 20 lat konfiguruje rzeczywistość, zmieniając nowe pomysły i technologie w konkretne rezultaty biznesowe dla naszych klientów. Pracując z największymi oraz najbardziej wymagającymi organizacjami w Polsce, w twórczy sposób wykorzystujemy Internet i nowe media w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. W ramach grupy funkcjonują: Agencja K2, K2 Precise, Oktawave oraz Fabrity. Od 2008 roku jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Nasz zespół to ponad 350 osób, których łączy pasja i entuzjazm.

Więcej informacji o Grupie K2: https://www.k2.pl/inwestorzy/kim-jestesmy.html

Przewiń do profilu firmy