Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator w Zespole Utrzymania Infrastruktury

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SGT S.A. - lider rynku usług telewizyjnych, cyfrowych i rozwiązań technologicznych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Główne obowiązki:

    • Administrowanie serwerami fizycznymi, wirtualnymi oraz urządzeniami STB opartymi na systemach Linux
    • Administrowanie urządzeniami służącymi do odbioru sygnału TV
    • Administrowanie bazami danych
    • Administrowanie urządzeniami sieciowymi
    • Projektowanie, testowanie, programowanie, utrzymanie skryptów (bash, Perl, Python)
    • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

    W zamian za to oferujemy:

    • Umowę o pracę lub kontrakt (B2B) i atrakcyjny system wynagradzania
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • Miłą atmosferę i ciekawe wyzwania w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Zagwarantowane miejsce parkingowe
    • Elastyczne godziny pracy
    • Wyjścia integracyjne
    • Pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna oraz dodatkowe ubezpieczenie

    W pracy na tym stanowisku niezbędne będą:

    • Znajomość systemów operacyjnych Linux – głównie Debian
    • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu programowania
    • Podstawowa wiedza z zakresu relacyjnych baz danych i języka zapytań SQL
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
    • Komunikatywność i zaangażowanie
    • Chęć ciągłej nauki oraz poszerzania swojej wiedzy
    • Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia
    • Odpowiedzialność za wykonywane zadania oraz terminowość

    Mile widziane:

    • Znajomość STLinux
    • Doświadczenie w administrowaniu nginx
    • Doświadczenie w programowaniu Perl, Python, bash
    • Znajomość urządzeń Juniper oraz Cisco
    • Znajomość podstawowych zagadnień sieci komputerowej (model OSI)
    • Znajomość zagadnień związanych ze strumieniowaniem video
    • Znajomość zagadnień związanych z CDN

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając na przycisk Aplikuj poniżej.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.