Administrator w zespole zakupów i obsługi klienta z językiem francuskim

TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A.

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z europejskimi dostawcami

  • Monitorowanie dostaw zamawianych materiałów

  • Organizacja transportu oraz odpraw celnych w przypadku dostaw spoza UE

  • Kompletacja dokumentacji zakupowej oraz sprawdzenie jej zgodności z procedurami

  • Bieżąc obsługa systemu SAP i kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka francuskiego (umiejętność mówienia, czytania i pisania)

  • Dobra znajomość obsługi MS Excel

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Zdolności komunikacyjne

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość systemów klasy ERP / obsługi SAP

To oferujemy

  • Umowę zlecenie na okres ok. dziesięciu miesięcy

  • Pracę w zgranym, pomocnym zespole

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji

  • Pracę w różnorodnym kulturowo i międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wydatków na kulturę i sport

  • karta lunchowa

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Toyota Tsusho Corporation, która została założona w 1948 roku. Toyota Tsusho Europe SA jest znaczącą firmą handlową na świecie. Oferuje produkty i usługi m.in. dla przemysłu samochodowego. Na Polskim rynku działamy od 2000 roku.

Przewiń do profilu firmy