Administrator

Sygnity S.A.

  • Postępu 17, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Postępu 17

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • SQL

  • Red Hat

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie aplikacją/systemem informatycznym.

  • Wspieranie użytkownika w zakresie funkcjonowania i obsługi systemu/aplikacji.

  • Wspieranie użytkownika – końcowego w zakresie funkcjonowania i obsługi systemu/aplikacji.

  • Wykonywanie poziomu SLA (realizowanie zadań zgodnie z obowiązującym poziomem SLA dla aplikacji/systemu informatycznego, monitorowanie poziomu SLA).

  • Konfigurowanie systemu.

  • Wspieranie eksploatacji systemu aplikacji.

  • Konfigurowanie i wdrażanie aplikacji na środowisku produkcyjnym.

  • Wspieranie integracji rozwiązań aplikacyjnych.

  • Tworzenie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Praktyczna umiejętność administrowania systemami (min. 2 lata).

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej.

  • Znajomość rozwiązań, na których uruchomiona jest aplikacja:

  • * Bazy danych: Oracle Database Enterprise Edition 12c, MS SQL Server 2017

  • * Technologie Java: Oracle ADF, Oracle SOA Suite,

  • * Inne technologie, serwery aplikacji oraz narzędzia projektowe: Oracle WebLogic Server, Oracle RAC, RedHat Enterprise Linux, Oracle Linux, Microsoft SSIS, SOAP, WSO2.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wykształcenie wyższe informatyczne.

  • Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 13

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • architekt
  • tester manualny
  • project manager
  • analityk biznesowy

To oferujemy

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B.

  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife.

  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy