Administrator

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.05.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 22.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakres obowiązków:

    • Wdrażanie, utrzymanie w działaniu i testy różnorodnych topologii strumieniowego przetwarzania danych.
    • Instalacja, aktualizacja i utrzymanie środowisk produkcyjnych.
    • analizę i rozwiązywanie błędów/problemów na utrzymywanych środowiskach testowych i produkcyjnych w ramach 2 i 3 linii wsparcia we współpracy z dostawcami;
    • analizę i rozwiązywanie błędów/problemów na utrzymywanych środowiskach testowych

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość środowisk kontenerowych (np. Docker, Kubernetes, OpenShift) oraz zagadnień wdrażania i utrzymania CI/CD.
    • Znajomość linux (preferowana dystrybucja RedHat/CentOS) oraz monitorowania i diagnostyki środowisk sprzętowych oraz programowych.
    • Podstawowa znajomość zagadnień sprzętowych oraz sieciowych (instalacja, konfiguracja i utrzymanie serwerów).
    • Umiejętność programowania skryptowego oraz wykorzystania narzędzi do automatyzacji zadań, w tym do budowy środowisk (terraform, ansible itp).

    Oferujemy:

    • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
    • Stabilną pracę w zgranym zespole profesjonalistów
    • Interesującą i rozwojową ścieżkę kariery w obszarze IT
    • Długofalową współpracę B2B kontrakt
    • Przejrzysty zakres obowiązków i jasne zasady współpracy
    • Pracę w Warszawie (możliwość pracy częściowo zdalnej)
    • Pracę przy bardzo ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku
    • Elastyczne godziny pracy

    Poznaj nas bliżej www.mindboxgroup.com

    Administratorem Twoich danych w rozumieniu przepisów ochrony danych osobowych jest Mindbox Group S.A. (ul. Wiślana 8, 00-317 Warszawa, [email protected], 22 486 31 56). Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy aplikacja zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b-c RODO.

    Jeżeli chcesz, aby twoja aplikacja była uwzględniania w przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV stosownej adnotacji „Zgodnie z przepisami RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach prowadzonych obecnie jak i w stosunku do przyszłych rekrutacji” – przetwarzanie w kolejnych procesach rekrutacyjnych wobec Twojej zgody będzie odbywać się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO – wyrażoną w ten sposób zgodę możesz w każdym momencie cofnąć. W celu oceny aplikacji Twoje dane mogą być udostępnione Partnerom Mindbox. Więcej informacji w zakresie przetwarzania Twoich danych i przysługujących Ci uprawnieniach znajdziesz TUTAJ.