Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator/wdrożeniowiec IT (Branża Medyczna)

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Administrator/Wdrożeniowiec IT (branża medyczna)

    Kraków 28557/001 10 - 12 tys. zł

    Naszym Klientem jest globalna organizacja z branży medycznej z oddziałem lokalnym w Polsce. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Administratora/Wdrożeniowca IT, który odpowiedzialny będzie za wdrożenia specjalistycznego oprogramowania w różnych lokalizacjach na terenie Polski.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest globalna organizacja z branży medycznej z oddziałem lokalnym w Polsce. Oferując innowacyjne rozwiązania, znajdujące zastosowania między innymi w najnowocześniejszych systemach medycznych, przyczyniają się do zarówno do rozwoju badań naukowych, jak i rozwoju diagnostyki medycznej. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Administratora/Wdrożeniowca IT, który odpowiedzialny będzie za wdrożenia specjalistycznego oprogramowania w różnych lokalizacjach na terenie Polski (Polska południowa)

    Opis stanowiska

    • Udział we wdrożeniach specjalistycznego oprogramowania,Integracja oprogramowania z innymi systemami,
    • Samodzielne prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie obsługi oprogramowania,
    • Testy i implementacja nowych rozwiązań aplikacyjnych i sprzętowych,
    • Administracja po wdrożeniowa, zapewnienie wsparcia technicznego,
    • Podróże na terenie Polski (południowa połowa kraju) - około 40%-60%.

    Poszukujemy kandydatów z południa Polski (najchętniej z Katowic i okolic).

    Oferujemy możliwość pracy zdalnej w dniach niewymagających podróżowania.

    Profil kandydata

    • Doświadczenie we wdrażaniu lub administracji infrastrukturą serwerową opartą o MS Windows Server oraz usługi katalogowe Active Directory,
    • Praktyczna znajomość administracji systemów (MS SQL/Oracle) oraz budowania zapytań SQL,
    • Praktyczna znajomość protokołów TCP/IP, DNS (znajomość protokołów HL7, DICOM jest mile widziane),
    • Znajomość technologii sieciowych (m.in. typy urządzeń, rodzaje okablowania, topologie sieci, protokoły),
    • Umiejętność samodzielnej instalacji i konfiguracji serwerów, pamięci masowych, stacji roboczych i peryferii sieciowych,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży,
    • Doświadczenie w branży medycznej jest ogromną zaletą.

    Oferujemy

    • Umowa o pracę
    • Samodzielne i elastyczne stanowisko,
    • Ciekawe wyzwania,
    • Samochód służbowy (również na użytek prywatny),
    • Możliwość pracy zdalnej.

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page