Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator - wdrożeniowiec rozwiązań Microsoft

QBICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Windows

  • SQL Server

  • PowerShell

  • Bash

  • CI

  • CD

Mile widziane

  • .NET

  • IIS

  • AWS

  • Azure

Twój zakres obowiązków

  • Administracja wewnętrznej infrastruktury informatycznej i wsparcie w utrzymaniu infrastruktury klientów

  • Realizacja prac utrzymaniowych w projektach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Wdrażanie nowych wersji oprogramowania

  • Automatyzacja procesów wdrożeniowych i administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Umiejętności konfiguracyjne MS Windows i SQL Server

  • Znajomość zagadnień infrastrukturalnych, protokoły sieciowe itp.

  • Praktyczna wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT

  • Doświadczenie w pisaniu skryptów (PowerShell, Bash itp.)

  • Wiedza z zakresu wdrażania i rozwoju oprogramowania ze szczególnym uwzględnieniem CI/CD

  • Praktyczna wiedza biznesowa dotycząca hurtowni danych lub systemów klasy Business Intelligence (preferowane rozwiązania Microsoft)

  • Znajomość .NET/IIS

  • Doświadczenie w pracy z technologiami typu Cloud (AWS/Azure)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Zdobycie nowych kompetencji

  • Elastyczny czas pracy - bez nadgodzin.

  • Nieformalną atmosferę pracy

  • Duży wpływ na rozwój własny i całej firmy

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy grupą specjalistów projektujących hurtownie danych i narzędzia analityczne w oparciu o metodyki zwinne. Kładziemy duży nacisk na rozwój i doskonalenie procesów związanych z projektowaniem i przetwarzaniem danych w oparciu o CI/CD i Data Ops.

Posiadamy własne systemy oparte o chmurę obliczeniową:

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Osoby, która posiada praktyczne doświadczenie w administrowaniu i wdrażaniu rozwiązań Microsoft opartych o SQL Server i .NET

Tryb pracy:

Zdalna, hybrydowa lub stacjonarna w zależności od preferencji kandydata i/lub sytuacji epidemicznej. Biuro mieści się we Wrocławiu przy ulicy Ostrowskiego 7 (przystanek FAT)

W jakich technologiach pracujemy?

  • Języki programowania: C#, T-SQL

  • CI/CD: GIT(Lab), Docker

  • WWW: React, MVC, JavaScript

  • Zarządzanie projektami: Jira, Trello

  • BI: PowerBI, ReportingServices, Integration Services, Analysis Services, SQL Server