Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Windows

DELEGATE IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Żeliwna 38, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DELEGATE IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Żeliwna 38

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie oraz rozwój infrastruktury opartej o systemy Windows Server: maszyny fizyczne, maszyny wirtualne,

  • monitorowanie istniejącej infrastruktury,

  • współtworzenie koncepcji wdrażanych w organizacji zmian zgodnie z najlepszymi standardami i praktykami na rynku.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • administracja systemów operacyjnych Windows Server,

  • administracja środowiskiem wirtualnym,

  • wdrażanie oraz utrzymanie usług na Windows Server,

  • znajomość systemów Windows 10, Windows 7 w stopniu zaawansowanym,

  • dbałość o wysoki standard i jakość wykonywanej pracy, otwartość na nowe rozwiązania,

  • komunikatywność w zespole,

  • tworzenie dokumentacji technicznej,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • prawo jazdy Kat. B.

Mile widziane

  • macierze NetApp, HPE.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • profesjonalne środowisko pracy, promujące zaangażowanie i kreatywność,

  • miłą i przyjazną atmosferę,

  • dostęp do nowoczesnych technologii,

  • rozwój w profesjonalnym zespole IT z wieloletnim doświadczeniem,

  • udział w specjalistycznych szkoleniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy dostawcą oprogramowania klasy ERP dla firm sektora przemysłu i usług. Nieustannie dążymy do pogłębiania naszej specjalizacji w oferowaniu rozwiązań procesów biznesowych w oparciu o system klasy ERP firmy Industrial & Financial Systems. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania systemów informatycznych, innowacyjne metody biznesowe w oparciu o systemy klasy ERP oraz usługi w zakresie outsourcingu IT i sprzętu komputerowego. Na bieżąco monitorujemy potrzeby odbiorców i w odpowiedzi na nie kreujemy nowe rozwiązania w zakresie dostawy systemów informatycznych. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, dajemy pracownikom satysfakcję oraz poczucie stabilności zatrudnienia, dbałości o utrzymywanie dobrych relacji między pracownikami i osobami współpracującymi.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator Windows.

Przewiń do profilu firmy