Oferta pracy

Administrator Windows

ING Tech Poland

  • Konduktorska 35, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Konduktorska 35

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój / automatyzacja procesów dla utrzymania infrastruktury Windows

  • Administracja systemami operacyjnymi

  • Pozostałe czynności wynikające ze stanowiska

Nasze wymagania

  • Znasz produkty Microsoft System Center,

  • Znasz technologie wirtualizacyjne VMWare, Hyper-V,

  • Znasz platformę MS Active Directory,

  • Posiadasz umiejętności programistyczne (.NET).

Mile widziane

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (poziom B2),

  • Chęć ciągłego doskonalenia się,

  • Dobrą organizację pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej z systemami serwerowymi Windows,

  • Umiejętności pisania skryptów PowerShell, VBS.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

Zgrany zespół dostarczający stabilną i bezpieczną platformę Windows oraz narzędzia pod używanie aplikacji w bezpiecznym i aktualnym środowisku. Misją zespołu jest oferowanie najnowszych technologii, które dla biznesu są łatwo przyswajalne i zapewniające jego ciągłość.