Ta oferta pracy jest nieaktualna od 438 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Windows

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Exea Data Center

    Exea Data Center to centrum przetwarzania danych, dostarczające usługi w modelu cloud. Obiekt został zaprojektowany, aby umożliwić świadczenie wszystkich najnowocześniejszych usług informatycznych obecnych na rynku europejskim. W związku z tym poszukujemy:

    Miejsce pracy: Toruń
    Region: kujawsko-pomorskie

    Będziesz odpowiedzialny za administrację rozwiązaniami Windows w Exea Data Center, a także wspierał rozwój i utrzymanie infrastruktury Windows, realizujących idee jednego z najlepszych data center na rynku.

    Twoje zadania

    • administracja Windows Server,
    • kontrolowanie zmian wprowadzonych do systemów IT ,
    • nadzorowanie systemów komputerowych pod kątem prawidłowości ich funkcjonowania, utrzymywanie systemów w ustalonym oknie czasowym i zgodnie z SLA,
    • monitorowanie wydajności systemów, pojemności oraz poziomu wykorzystania zasobów,
    • analiza incydentów i problemów oraz usuwanie ich skutków,
    • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej systemów IT,
    • sprzętowa i programowa rozbudowa systemów.

    Twój profil

    • masz wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • potrafisz współpracować w zespole, dobrze komunikujesz się z innymi zespołami (w tym spoza IT),
    • chętnie dążysz do udoskonalania swoich umiejętności,
    • wykazujesz inicjatywę, starasz się być kreatywny i pomocny,
    • potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę i brać za nią odpowiedzialność,
    • jesteś gotowy do pracy z obsługą dyżurów alarmowych.

    Nasze wymagania

    • doświadczenie i łatwość poruszania się w środowisku Windows Server,
    • znajomość systemów Windows, a w tym takich elementów systemów jak serwer aplikacji IIS, ASP.NET, serwer DNS, DHCP, AD, serwer dostępu zdalnego/sieci VPN, WSUS,
    • dobra znajomość technicznego języka angielskiego,
    • zdolność i możliwość pracy w elastycznym godzinowo systemie pracy, w okresach przejściowych praca w trybie 24/7.

    Mile widziane

    • znajomość Systemów Exchange, Skype for Business, Sharepoint,
    • praktyczna wiedza w zakresie systemów macierzy dyskowych klasy enterprise, sieci SAN i system backupowych,
    • podstawowa znajomość systemów wirtualizacyjnych (VMWare, Hyper-V, Xen, KVM),
    • znajomość zagadnień związanych z sieciami teleinformatycznymi.

    Nasza oferta

    • praca nad innowacyjnymi projektami,
    • praca w zespole profesjonalistów,
    • praca przy najnowszych technologiach stosowanych w data center,
    • zatrudnienie UoP,
    • system pracy 8h dziennie, elastycznie w oknie 07.00-17.00
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne).

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o podanie oczekiwanego miesięcznego wynagrodzenia netto oraz załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”