Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator WMS

HISERT POLSKA sp. z o.o.

  • Zapadła 8d, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Zapadła 8d

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • udział we wdrożeniu nowego systemy magazynowego WMS

  • administrowanie systemem magazynowym

  • monitorowanie i kontrola przepływów pracy w systemie WMS oraz interfejsów do systemu WMS

  • tworzenie i konfigurowanie procesów magazynowych

  • ciągła kontrola procesów logistycznych oraz zgłaszanie błędów

  • analiza danych i sporządzanie raportów z danym dla różnych obszarów magazynu

  • szkolenie osób pracujących w systemie WMS

  • wspieranie pracy związanej z optymalizacją funkcjonowania magazynu i procesów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z systemami WMS

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność współpracy

  • umiejętność analizy dużych ilości danych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • praktyczna znajomość MS Excela

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku

Lubisz pracę z systemami? Masz doświadczenie w uruchomieniu nowych magazynów? Dołącz do nas!

Bądź z nami od samego początku i przeżyjmy tę przygodę razem!

Działalność HISERT obejmuje obszary produkcji oraz handlu e-commerce – obecnie ofertę firmy tworzą marki odzieżowe, których wspólną cechą jest najwyższa możliwa jakość. Kupując nasze produkty, klient ma pewność, że kupuje produkt bezpieczny, lokalny, wytworzony w duchu Fair Trade. Działamy lokalnie, materiały sprowadzając wyłącznie z Europy i tutaj też sytuując sam proces produkcji.

HISERT to odpowiedzialna firma, której marki mają jak najlepiej służyć, możliwie największemu gronu odbiorców. Zabiegamy o ich zadowolenie, dając poczucie spokoju o jakość i uczciwość wybieranych przez nich produktów.

Przewiń do profilu firmy