Oferta pracy

Administrator wsparcia sprzedaży i serwisu

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy która na co dzień tworzy inteligentne rozwiązania technologiczne do obsługi portów, terminali i centrów dystrybucyjnych dla przemysłu ciężkiego. Poszukujemy kandydatów na stanowisko Administrator wsparcia sprzedaży i serwisu.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie powierzonych procesów w terminie oraz z najwyższą dbałością o jakość.

  • Identyfikowanie obszarów wymagających poprawy

  • Rozwiązywanie prostych problemów

  • Utrzymywanie kontaktów z inwestorami

  • Przestrzeganie zasad H&S oraz 5S

Wymagania pracodawcy

  • Język angielski na poziomie min. B2

  • Drugi język (niemiecki/włoski/francuski) na poziomie A2/B1

  • Jesteś otwarty na potrzeby klienta

  • Znasz system SAP (mile widziane)

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie u lidera branży na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy premii miesięcznych oraz kwartalnych

  • Dodatek paliwowy

  • Pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie, dopłata do wypoczynku)

  • Dofinansowanie do posiłków - 200 zł

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Dodatkowy dzień wolny na urodziny!

  • Codzienny kontakt z językiem obcym

  • Pracę w świetnej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy