Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Wspólnot ze znajomością zagadnień technicznych

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Praga"O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Chcesz rozwijać swoje kompetencje i zarządzać budynkami mieszkalnymi po prawobrzeżnej stronie Warszawy?
Dołącz do załogi RSM Praga już dziś!

RSM Praga to jedna z największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce, a także deweloper, który od 50 lat buduje mieszkania, obiekty handlowe i biurowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą w atrakcyjnych dzielnicach Warszawy: Praga Północ, Targówek i Białołęka.  Obecnie zarządzamy ponad 222 budynkami. Z sukcesami kontynuujemy naszą działalność od wielu lat, korzystając z nowoczesnych rozwiązań i nowych możliwości.

W związku  z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przekazywanie mieszkań nabywcom w nowo wybudowanych obiektach,
  • nadzór nad usuwaniem usterek w ramach gwarancji i rękojmi,
  • prowadzenie i aktualizacja spisu lokatorów (właścicieli i najemców),
  • prowadzenie książki obiektu budowlanego i bieżącej dokumentacji technicznej danego budynku,
  • kontrola nad utrzymaniem porządku i czystości w budynku oraz na terenie posesji,
  • zlecanie i nadzór nad wykonywaniem przeglądów okresowych,
  • nadzór nad pracami konserwacyjnymi i bieżącymi naprawami,
  • monitorowanie i kontrola stanu technicznego budynku,
  • kontrola realizacji umów związanych z dostarczeniem do budynku mediów: centralnego ogrzewania, wody, prądu, gazu, oraz wywozu nieczystości.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, mile widziane techniczne
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomość programów MS Excel, MS Word;
  • samodzielności w podejmowaniu decyzji i kreatywności

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pakiet medyczny
  • fundusz świadczeń socjalnych

Ogłoszenie archiwalne