Oferta pracy

Administrator Wysyłek (Shipping Administrator)

Radiometer Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, ustalanie warunków i organizowanie przewozów międzynarodowych (UE i poza UE) oraz transportów intermodalnych do klientów, z zachowaniem odpowiedniego czasu dostawy.

  • Kompleksowa kontrola procesu transportu produktów firmy z uwzględnieniem szczególnych warunków transportu takich jak: temperatura, data wysyłki i czas transportu, ustalonych w wewnętrznym systemie logistycznym.

  • Zapewnienie i egzekwowanie wysokiej jakości realizowanych procesów transportowych zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością.

  • Budowanie relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi, dostawcami usług transportowych.

  • Tworzenie dokumentacji, raportów dotyczących bieżącej pracy w systemie ERP oraz współpraca z duńską centralą firmy w ramach codziennych operacji.

  • Codzienna współpraca operacyjna (telekonferencje, e-mail) z Radiometer Medical w Danii i pozostałymi spółkami oraz klientami zlokalizowanymi w różnych częściach świata (ponad 70 krajów w obsłudze bezpośredniej).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu: logistycznym lub transportowym.

  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim - poziom B2+ w mowie oraz w piśmie umożliwiające swobodną komunikację.

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki i/lub transportu w firmie produkcyjnej/logistycznej.

  • Doświadczenie w koordynowaniu transportów międzynarodowych (mile widziane w warunkach kontrolowanej temperatury).

  • Znajomość dokumentów eksportowych takich jak: COO, ATR, EUR1, FORM A.

  • Znajomość zasad praktycznego zastosowania Incoterms.

  • Znajomość przepisów ADR oraz obiegu dokumentów w odprawie celnej (eksport/import) będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność podejmowania szybkich oraz trafnych decyzji.

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz bardzo dobrej organizacji pracy.

  • Znajomość programów ERP (Axapta), MS Office (w szczególności Excel).

  • Zdolności komunikacyjne i swoboda w nawiązywaniu relacji.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (poniżej 10% czasu) – po okresie pandemii.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Radiometer Solutions Sp. z o.o.

Jesteś specjalistą w zakresie wysyłek globalnych? Oczekujesz pracy pełnej wyzwań z zakresu logistyki i łańcucha dostaw? U nas będziesz mieć taką możliwość. Możesz być częścią istniejącego od roku, globalnego działu wysyłek (16 osób) i razem z nami dbać o optymalizację procesów, terminowość dostaw i jakość przesyłek ważnego sprzętu diagnostycznego Radiometer. Nasze urządzenia są dystrybuowane na całym świecie drogą lądową, powietrzną i morską.

Przewiń do profilu firmy