Administrator z j. greckim

Klient Pracuj.plO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 godziny temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Opis stanowiska:

  • Alokowanie przychodzących wpłat od klientów w oparciu o księgowe i korporacyjne standardy;
  • Telefoniczny kontakt z Klientem celem wyjaśniania rozbieżności na kontach;
  • Kontrola nierozliczonych wpłat i not kredytowych na kontach klientów;
  • Przygotowywanie zwrotu nadpłaconych środków;
  • Współpraca z innymi działami firmy celem zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta;

Wymagamy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka greckiego w mowie i piśmie;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Analitycznego sposobu myślenia;
  • Znajomości pakietu Microsoft Office;
  • Komunikatywności i wysokich zdolności interpersonalnych;
  • Preferowane wykształcenie lub doświadczenie w dziale księgowym;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennej pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy